Zespół Kontrast

 

  • Iza - śpiew

  • Janusz - gitary, śpiew

  • Sławek - instrumenty klawiszowe, śpiew

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym.

Gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który możemy na Państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Wszystko to poparte dobrym oświetleniem tworzy na imprezie niezapomniany nastrój. Granie i śpiewanie sprawia nam autentyczną przyjemność , co wywiera pozytywny wpływ na gości. 

 

Cechy dobrego zespołu na wesele

 

Każdy dobry zespół muzyczny na wesele posiada cechy, które musi spełniać, aby być szanowanym na rynku i pozyskiwać grono zadowolonych klientów. Jakie to cechy? 

Po pierwsze: elastyczność.

Dobry zespół na wesele powienien dostosować się do klienta. Podstawą jest różnorodność repertuaru i możliwość dostosowania się do gustów i nastrojów gości weselnych.  

Po drugie: odpowiedzialność.

Odowiedzialny zespół to taki, który dotrzymuje warunków umowy. Nie podpisuje kilku umów na jeden termin i nie oddaje "gorszego" klienta konkurencji.

Po trzecie: doświadczenie

Zespół weselny z wieloletnim doświadczeniem potrafi zagwarantować udaną imprezę weselną. Bardzo ważne są: odpowiednio dobrane zabawy weselne, zarówno w trakcie oczepin jak i podczas całego wesela. Najważniejsze żeby wszystko uzgodnić z Parą Młodą.

Po czwarte: elegancja.

Zespół na wesele musi sie dobrze prezentować nie tylko od strony muzycznej, ale także z wyglądu. Ważny jest własny styl i przemyślene stroje, podkreślające podniosłość imprezy weselnej.

Wybierając zespół na wesele warto zwrócić uwagę na te cechy, bowiem tylko wtedy będziemy zadowoleni ze swojego wyboru. 

 

Wyposażenie zespołu muzycznego

 

Szanujący się zespół muzyczny powinien posiadać dobrej klasy sprzęt estradowy. Liczy się tu niezawodność, praktyczność sprzętu i prestiż marki. Oprócz umiejętności gry na instrumentach i czystego śpiewu muzycy muszą mieć niezawodne nagłośnienie i oświetlenie, gwarantujące udaną imprezę.

O NAS

​Copyright 2012, GOGAS

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now